Navigáció
Szakmai oldal:
RSS
Jásdi Kiss Imre: Hatodik Pecsét
Bejelentkezés
Üdvözlet
A MAI NAPTÓL (2013/09/22) AZ ÚJ WEBOLDALUNK A: HTTP://POSTAIMRE.MAGYARNEMZETIKORMANY.COM :)
.....................
(A www.postaimre.net a továbbiakban szakmai oldalként müködik
a www.magyarnemzetikormany.com/pi-klub cĂm - amint tapasztalhatjátok - elĂ©rhetö.)
.....................
(A www.postaimre.net a továbbiakban szakmai oldalként müködik
a www.magyarnemzetikormany.com/pi-klub cĂm - amint tapasztalhatjátok - elĂ©rhetö.)
Nézd meg: Az új világrendetlenség személyes oldalainak belépési pontja. (Menö Manó weboldala)
..................
..................
Ember-állat hibridek és egyéb genetikai egyvelegek
Ember-állat hibridek és egyéb genetikai egyvelegek
(Joseph Candel) Az özönvĂz elõtti idõkben a bukott angyalok már prĂłbálkoztak az emberi Ă©s állati gĂ©nek keresztezĂ©sĂ©vel Ă©s ez rĂ©szben sikerĂĽlt is. Az Isten Ă©s Lucifer között a lĂ©lekvilágban elindult harc a földön folytatĂłdott. Ez volt az özönvĂz egyik fontos kiváltĂłja is, hiszen Isten általa pusztĂtotta el az átprogramozott DNS kĂłdot. A prĂłbálkozások azonban folytatĂłdtak. A náci NĂ©metország laboratĂłriumai után a mai kor kutatĂłi egyre nyĂltabban vetik bele magukat ilyen kiszámĂthatatlan kimenetelĂ» kĂsĂ©rletekbe.
„Ahogyan Nóé napjaiban törtĂ©nt, Ăşgy lesz az Emberfia eljövetele is.” (MátĂ© 24:37) „Látták az istenfiak, hogy szĂ©pek az emberek leányai, ezĂ©rt felesĂ©gĂĽl vettĂ©k közĂĽlĂĽk mindazokat, akiket kiszemeltek maguknak.” (I. MĂłzes 6:2)
Forrás: The Truth Wins
A tudomány hihetetlen utat járt be az elmĂşlt Ă©vtizedben a gĂ©nmĂłdosĂtás terĂ©n. Ott tartunk, hogy egy egyetemista akár házilag is kĂ©pes „Ăşj Ă©letformák” lĂ©trehozására. A törvĂ©nyek ezzel szemben nem igen tartottak lĂ©pĂ©st a fejlõdĂ©ssel Ă©s ma szinte bármi megengedett a tudomány kĂ©pviselõi számára.
Az alább emlĂtett furcsaságok pedig nyilván csupán a jĂ©ghegy csĂşcsát jelentik. Nem tudhatjuk, mi minden folyik a kĂsĂ©rleti laboratĂłriumokban, amit nem kötnek az orrunkra.
Mi a garancia arra, hogy a tudósok által létrehozott teremtmények nem kerülnek ki a szabadba, ahol korlátok nélkül szaporodhatnak (feltéve persze, hogy egyáltalán képesek erre) amikor az ember már nem lesz képes visszacsalogatni a szellemet a palackba? A legtöbb tudós nagyon szereti feszegetni a határokat, de a következményekkel ritkán számolnak.
Néhány napja hozták nyilvánosságra például, hogy a tudósok olyan egeret hoztak létre, ami egy mesterséges emberi kromoszómát hordoz minden sejtjében.
A kutatĂłk ezt egy hatalmas áttörĂ©snek tekintik, ami szerintĂĽk kĂ©pessĂ© teheti õket kĂĽlönfĂ©le betegsĂ©gek gyĂłgyĂtására. Az Independent a következõket Ărja:
A genetikai betegsĂ©gek gĂ©nterápiával törtĂ©nõ gyĂłgyĂtásával kapcsolatos kĂsĂ©rletek során a tudĂłsok genetikailag mĂłdosĂtott egereket hoztak lĂ©tre, amelyek testĂĽk minden sejtjĂ©ben hordozzák a mestersĂ©ges emberi kromoszĂłmát.
A máig nem publikált tanulmánybĂłl kiderĂĽl, hogy a kutatĂłk egy mestersĂ©ges emberi kromoszĂłmát hoztak lĂ©tre kĂ©miai összetevõkbõl. Tehát ezĂşttal nem egy termĂ©szetes kromoszĂłmát szedtek szĂ©t, hanem Ăşjat Ă©pĂtettek, ami mutatja, hogy milyen hihetetlen szintre jutott a szintetikus biolĂłgiát támogatĂł technolĂłgia.
Elég bizarr.
MestersĂ©ges emberi kromoszĂłmákat hordozĂł egerek lĂ©trehozni egy dolog, azonban rĂ©szben emberi aggyal rendelkezõ egyedeket „teremteni” egĂ©szen más törtĂ©net.
A Lifenews.com információ szerint a Wisconsin Egyetem kutatói sikeresen ültették be egy emberi embrió sejtjeit egerek agyába. A sejtek szaporodni kezdtek, okosabb egereket eredményezve:
Az ilyen jellegĂ» kĂsĂ©rletek korlátok nĂ©lkĂĽl haladnak elõre. A Wisconsin Ă©s a Rochester Egyetem tudĂłsai az elmĂşlt nĂ©hány hĂłnap során tettĂ©k közzĂ© ember-állat hibrid kĂsĂ©rleteik anyagát. A Wisconsin Egyetem kutatása során a tudĂłsok olyan immuntoxint fecskendeztek az egerek agyába, ami elpusztĂtotta agyuk egy bizonyos rĂ©szĂ©t, a tanulásĂ©rt, memĂłriákĂ©rt Ă©s tĂ©rĂ©rzĂ©kelĂ©sĂ©rt felelõs hippokampuszt. Ezt követõen a sĂ©rĂĽlt sejteket emberi embriĂłkbĂłl nyert sejtekkel pĂłtolták. A sejtek elkezdtek szaporodni Ă©s a kĂsĂ©rleti állatok visszanyertĂ©k tájĂ©kozĂłdási kĂ©pessĂ©gĂĽket Ă©s vĂ©gig tudtak haladni egy vĂzi labirintuson.
A Rochester Egyetem kutatása során a tudĂłsok az idegrendszer szöveteit támogatĂł, emberi neuroglia sejteket ĂĽltettek ĂşjszĂĽlött egerekbe. Hat hĂłnappal kĂ©sõbb az emberi sejtek kitĂşrták állati megfelelõiket Ă©s az állatok javĂtott kĂ©pessĂ©gre tettek szert egyszerĂ» Ăştvesztõk megoldásában Ă©s kĂ©pesĂ© váltak feltĂ©teles nyomravezetõ jeleket megtanulni.
Ezek a protokollok már sérthetik a hibridek létrehozását tiltó törvényeket és bizonyos kérdéseket is felvetnek. Lehet, hogy ezek a hibrid egerek nem emberek és nem is emberszerûek, de ugyanakkor egy lépéssel közelebb kerültek Algernonhoz. Lehet, hogy nemsokára néhány visszás bioetikai kérdéssel találjuk szemben magunkat: Milyen jogai vannak egy emberi aggyal rendelkezõ egérnek?
Tényleg ezt akarjuk? Részben ember élõlényeket akarunk?
Mára az is lehetsĂ©gessĂ© vált, hogy teljes emberi szerveket növesszenek az állatok testĂ©ben. Japánban már ott tartanak, hogy 12 hĂłnapon belĂĽl elkezdõdhet az emberi szervek disznĂłk testĂ©ben törtĂ©nõ növesztĂ©se. CĂ©ljuk nagyobb mennyisĂ©gĂ» szerv „termelĂ©se” a transzplantáciĂłra várĂłk számára:
A japán kormány által tudĂłsokbĂłl Ă©s jogi szakĂ©rtõkbõl felállĂtott bizottság hamarosan nekilát, hogy összeállĂtsák a törtĂ©nelmi jelentõsĂ©gĂ» kutatásokat szabályozni hivatott rendelkezĂ©sĂ©ket. Amennyiben a munka a tervek szerint halad, az emberi szervek állatokban törtnõ növesztĂ©se 12 hĂłnapon belĂĽl elindulhat.
Ăšgy hangzik, mintha a tudományos fantasztikum világába tĂ©vedtĂĽnk volna. A mĂłdszer lĂ©nyege, hogy a kutatĂłk egy emberi õssejtet helyeznek el egy állati embriĂłban, egy hibrid embriĂłt hozva lĂ©tre, amit beĂĽltetnek az állat mĂ©hĂ©be. A Telegraph szerint az állat valĂłszĂnĂ»leg egy sertĂ©s lesz.
A beĂĽltetĂ©st követõen az embriĂłbĂłl egy tökĂ©letes emberi szerv alakul ki, pĂ©ldául szĂv, vese, hasnyálmirigy, vagy egyĂ©b. Miután a felnõtt sertĂ©st levágják, egyszerĂ»en kiveszik belõle a szervet Ă©s beĂĽltetik egy emberbe. (forrás)
De vajon egy emberi szervet növesztõ sertés továbbra is sertés marad? A benne növõ szervet is nehéz lenne teljesen emberinek nevezni. És az ember, aki a szervet kapja?
Elképzelni is nehéz milyen következményekkel találja majd szemben magát az emberiség ezen az úton.
Sokan megdöbbennének, ha tudnák, mi minden folyik még a tudomány nevében.
Kansasban például emberi géneket tartalmazó rizst is termesztenek.
Amerikában lassan ott tartanak, hogy a nem kifejezetten „bio” termĂ©kkĂ©nt árusĂtott rizs esetĂ©ben a vásárlĂł nem tudhatja, hogy genetikailag mĂłdosĂtott Ă©lelmiszert vásárol-e vagy sem. A legĂşjabb fejlemĂ©nyek szerint pedig a rizsben már emberi gĂ©nek is lehetnek. Jelenleg egyetlen emberi tulajdonsággal keresztezett GMO termĂ©k lĂ©tezik, legalábbis, amirõl tudunk, mĂ©gpedig a Ventria Bioscience biotechnolĂłgiai cĂ©g által Kansasban (Ă©s mĂ©g ki tudja hol) 3200 hektáron termesztett rizsfajta formájában.
A Ventria körĂĽlbelĂĽl 2006 Ăłta fejlesztgeti szĂ©p csendesen az emberi májbĂłl származĂł gĂ©nekkel mĂłdosĂtott rizst, a termĂ©kbõl nyerhetõ, a gyĂłgyszeripar által használt mestersĂ©ges protein miatt.
Az ember egyre drasztikusabb mértékben avatkozik a természet dolgaiba és csak nagyon kevesen látják ennek veszélyeit.
Amikor a Daily Mail mĂ©g 2011-ben arrĂłl Ărt, hogy brit kutatĂłk több mint 150 ember-állat hibrid embriĂłt hoztak lĂ©tre, nem sokan figyeltek fel:
A Daily Mail birtokába kerĂĽlt adatok szerint 155 „kevert”, azaz emberi Ă©s álltai genetikai anyagot is tartalmazĂł embriĂłt hoztak lĂ©tre a 2008-as Emberi Szaporodás Ă©s EmbriolĂłgia TörvĂ©ny hatályba lĂ©pĂ©se Ăłta.
A törvĂ©ny tulajdonkĂ©ppen legalizálta a kĂĽlönbözõ hibridek lĂ©trehozását. Ezek között vannak az emberi spermával megtermĂ©kenyĂtett állati petesejtek vagy a cybridek is, amelyeknĂ©l emberi nukleuszt ĂĽltetnek egy állati sejtbe.
A Slate pedig a következõ „ĂşjĂtásokrĂłl” számolt be nĂ©hány hete:
NemrĂ©giben kĂnai tudĂłsok emberi tejproteinbõl származĂł gĂ©neket ĂĽltettek egy egĂ©r gĂ©nállományába, de azĂłta már egĂ©sz kecskecsordákat tenyĂ©sztettek ki, amelyek humanizált tejet adnak. Eközben a Michigan Egyetem kutatĂłi olyan mĂłdszert fejlesztetek ki, amivel emberi vĂ©gbĂ©l zárĂłizmot ĂĽltethetnek egerekbe, hogy hatĂ©konyabb kezelĂ©st találjanak az inkontinenciára. Más orvosok pedig azon dolgoznak, hogy humanizált immunrendszerrel ellátott állatokat hozzanak lĂ©tre, az HIV vakcinák kĂsĂ©rleteihez.
Íme néhány további példa a tudomány egyvelegeibõl:
• Emberi sejteket tartalmazĂł nyĂşl petesejt,
• Emberi vĂ©rrel rendelkezõ sertĂ©s,
• Emberi májjal rendelkezõ birka,
• Emberi sejteket tartalmazĂł tehĂ©n petesejt,
• Macska-ember hibrid protein
És ezek csupán azok a projektek, amikrõl tudunk. Vajon milyen beteg kĂsĂ©rletek folyhatnak, amik nem publikusak?
Olyan korban Ă©lĂĽnk, amelyben a gĂ©nmĂłdosĂtás elõtt állĂł lehetõsĂ©gek határtalanok, de pusztán azĂ©rt, mert az ember kĂ©pes valamire, mĂ©g nem jelenti azt, hogy meg is kell valĂłsĂtani.
A „Hibrid” cĂmĂ» film megkĂsĂ©relte bemutatni az Ăşj, rĂ©szben emberi Ă©letformák lĂ©trehozásának veszĂ©lyeit. Vajon milyen lĂ©lek lakozik egy se nem teljesen emberi se nem teljesen állati lĂ©nyben?
Pandora szelencéjét felnyitották. A világ egy furcsa hely lett és csak sejteni lehet, hogy mi következik még.
(Joseph Candel) Az özönvĂz elõtti idõkben a bukott angyalok már prĂłbálkoztak az emberi Ă©s állati gĂ©nek keresztezĂ©sĂ©vel Ă©s ez rĂ©szben sikerĂĽlt is. Az Isten Ă©s Lucifer között a lĂ©lekvilágban elindult harc a földön folytatĂłdott. Ez volt az özönvĂz egyik fontos kiváltĂłja is, hiszen Isten általa pusztĂtotta el az átprogramozott DNS kĂłdot. A prĂłbálkozások azonban folytatĂłdtak. A náci NĂ©metország laboratĂłriumai után a mai kor kutatĂłi egyre nyĂltabban vetik bele magukat ilyen kiszámĂthatatlan kimenetelĂ» kĂsĂ©rletekbe.
„Ahogyan Nóé napjaiban törtĂ©nt, Ăşgy lesz az Emberfia eljövetele is.” (MátĂ© 24:37) „Látták az istenfiak, hogy szĂ©pek az emberek leányai, ezĂ©rt felesĂ©gĂĽl vettĂ©k közĂĽlĂĽk mindazokat, akiket kiszemeltek maguknak.” (I. MĂłzes 6:2)
Forrás: The Truth Wins
A tudomány hihetetlen utat járt be az elmĂşlt Ă©vtizedben a gĂ©nmĂłdosĂtás terĂ©n. Ott tartunk, hogy egy egyetemista akár házilag is kĂ©pes „Ăşj Ă©letformák” lĂ©trehozására. A törvĂ©nyek ezzel szemben nem igen tartottak lĂ©pĂ©st a fejlõdĂ©ssel Ă©s ma szinte bármi megengedett a tudomány kĂ©pviselõi számára.
Az alább emlĂtett furcsaságok pedig nyilván csupán a jĂ©ghegy csĂşcsát jelentik. Nem tudhatjuk, mi minden folyik a kĂsĂ©rleti laboratĂłriumokban, amit nem kötnek az orrunkra.
Mi a garancia arra, hogy a tudósok által létrehozott teremtmények nem kerülnek ki a szabadba, ahol korlátok nélkül szaporodhatnak (feltéve persze, hogy egyáltalán képesek erre) amikor az ember már nem lesz képes visszacsalogatni a szellemet a palackba? A legtöbb tudós nagyon szereti feszegetni a határokat, de a következményekkel ritkán számolnak.
Néhány napja hozták nyilvánosságra például, hogy a tudósok olyan egeret hoztak létre, ami egy mesterséges emberi kromoszómát hordoz minden sejtjében.
A kutatĂłk ezt egy hatalmas áttörĂ©snek tekintik, ami szerintĂĽk kĂ©pessĂ© teheti õket kĂĽlönfĂ©le betegsĂ©gek gyĂłgyĂtására. Az Independent a következõket Ărja:
A genetikai betegsĂ©gek gĂ©nterápiával törtĂ©nõ gyĂłgyĂtásával kapcsolatos kĂsĂ©rletek során a tudĂłsok genetikailag mĂłdosĂtott egereket hoztak lĂ©tre, amelyek testĂĽk minden sejtjĂ©ben hordozzák a mestersĂ©ges emberi kromoszĂłmát.
A máig nem publikált tanulmánybĂłl kiderĂĽl, hogy a kutatĂłk egy mestersĂ©ges emberi kromoszĂłmát hoztak lĂ©tre kĂ©miai összetevõkbõl. Tehát ezĂşttal nem egy termĂ©szetes kromoszĂłmát szedtek szĂ©t, hanem Ăşjat Ă©pĂtettek, ami mutatja, hogy milyen hihetetlen szintre jutott a szintetikus biolĂłgiát támogatĂł technolĂłgia.
Elég bizarr.
MestersĂ©ges emberi kromoszĂłmákat hordozĂł egerek lĂ©trehozni egy dolog, azonban rĂ©szben emberi aggyal rendelkezõ egyedeket „teremteni” egĂ©szen más törtĂ©net.
A Lifenews.com információ szerint a Wisconsin Egyetem kutatói sikeresen ültették be egy emberi embrió sejtjeit egerek agyába. A sejtek szaporodni kezdtek, okosabb egereket eredményezve:
Az ilyen jellegĂ» kĂsĂ©rletek korlátok nĂ©lkĂĽl haladnak elõre. A Wisconsin Ă©s a Rochester Egyetem tudĂłsai az elmĂşlt nĂ©hány hĂłnap során tettĂ©k közzĂ© ember-állat hibrid kĂsĂ©rleteik anyagát. A Wisconsin Egyetem kutatása során a tudĂłsok olyan immuntoxint fecskendeztek az egerek agyába, ami elpusztĂtotta agyuk egy bizonyos rĂ©szĂ©t, a tanulásĂ©rt, memĂłriákĂ©rt Ă©s tĂ©rĂ©rzĂ©kelĂ©sĂ©rt felelõs hippokampuszt. Ezt követõen a sĂ©rĂĽlt sejteket emberi embriĂłkbĂłl nyert sejtekkel pĂłtolták. A sejtek elkezdtek szaporodni Ă©s a kĂsĂ©rleti állatok visszanyertĂ©k tájĂ©kozĂłdási kĂ©pessĂ©gĂĽket Ă©s vĂ©gig tudtak haladni egy vĂzi labirintuson.
A Rochester Egyetem kutatása során a tudĂłsok az idegrendszer szöveteit támogatĂł, emberi neuroglia sejteket ĂĽltettek ĂşjszĂĽlött egerekbe. Hat hĂłnappal kĂ©sõbb az emberi sejtek kitĂşrták állati megfelelõiket Ă©s az állatok javĂtott kĂ©pessĂ©gre tettek szert egyszerĂ» Ăştvesztõk megoldásában Ă©s kĂ©pesĂ© váltak feltĂ©teles nyomravezetõ jeleket megtanulni.
Ezek a protokollok már sérthetik a hibridek létrehozását tiltó törvényeket és bizonyos kérdéseket is felvetnek. Lehet, hogy ezek a hibrid egerek nem emberek és nem is emberszerûek, de ugyanakkor egy lépéssel közelebb kerültek Algernonhoz. Lehet, hogy nemsokára néhány visszás bioetikai kérdéssel találjuk szemben magunkat: Milyen jogai vannak egy emberi aggyal rendelkezõ egérnek?
Tényleg ezt akarjuk? Részben ember élõlényeket akarunk?
Mára az is lehetsĂ©gessĂ© vált, hogy teljes emberi szerveket növesszenek az állatok testĂ©ben. Japánban már ott tartanak, hogy 12 hĂłnapon belĂĽl elkezdõdhet az emberi szervek disznĂłk testĂ©ben törtĂ©nõ növesztĂ©se. CĂ©ljuk nagyobb mennyisĂ©gĂ» szerv „termelĂ©se” a transzplantáciĂłra várĂłk számára:
A japán kormány által tudĂłsokbĂłl Ă©s jogi szakĂ©rtõkbõl felállĂtott bizottság hamarosan nekilát, hogy összeállĂtsák a törtĂ©nelmi jelentõsĂ©gĂ» kutatásokat szabályozni hivatott rendelkezĂ©sĂ©ket. Amennyiben a munka a tervek szerint halad, az emberi szervek állatokban törtnõ növesztĂ©se 12 hĂłnapon belĂĽl elindulhat.
Ăšgy hangzik, mintha a tudományos fantasztikum világába tĂ©vedtĂĽnk volna. A mĂłdszer lĂ©nyege, hogy a kutatĂłk egy emberi õssejtet helyeznek el egy állati embriĂłban, egy hibrid embriĂłt hozva lĂ©tre, amit beĂĽltetnek az állat mĂ©hĂ©be. A Telegraph szerint az állat valĂłszĂnĂ»leg egy sertĂ©s lesz.
A beĂĽltetĂ©st követõen az embriĂłbĂłl egy tökĂ©letes emberi szerv alakul ki, pĂ©ldául szĂv, vese, hasnyálmirigy, vagy egyĂ©b. Miután a felnõtt sertĂ©st levágják, egyszerĂ»en kiveszik belõle a szervet Ă©s beĂĽltetik egy emberbe. (forrás)
De vajon egy emberi szervet növesztõ sertés továbbra is sertés marad? A benne növõ szervet is nehéz lenne teljesen emberinek nevezni. És az ember, aki a szervet kapja?
Elképzelni is nehéz milyen következményekkel találja majd szemben magát az emberiség ezen az úton.
Sokan megdöbbennének, ha tudnák, mi minden folyik még a tudomány nevében.
Kansasban például emberi géneket tartalmazó rizst is termesztenek.
Amerikában lassan ott tartanak, hogy a nem kifejezetten „bio” termĂ©kkĂ©nt árusĂtott rizs esetĂ©ben a vásárlĂł nem tudhatja, hogy genetikailag mĂłdosĂtott Ă©lelmiszert vásárol-e vagy sem. A legĂşjabb fejlemĂ©nyek szerint pedig a rizsben már emberi gĂ©nek is lehetnek. Jelenleg egyetlen emberi tulajdonsággal keresztezett GMO termĂ©k lĂ©tezik, legalábbis, amirõl tudunk, mĂ©gpedig a Ventria Bioscience biotechnolĂłgiai cĂ©g által Kansasban (Ă©s mĂ©g ki tudja hol) 3200 hektáron termesztett rizsfajta formájában.
A Ventria körĂĽlbelĂĽl 2006 Ăłta fejlesztgeti szĂ©p csendesen az emberi májbĂłl származĂł gĂ©nekkel mĂłdosĂtott rizst, a termĂ©kbõl nyerhetõ, a gyĂłgyszeripar által használt mestersĂ©ges protein miatt.
Az ember egyre drasztikusabb mértékben avatkozik a természet dolgaiba és csak nagyon kevesen látják ennek veszélyeit.
Amikor a Daily Mail mĂ©g 2011-ben arrĂłl Ărt, hogy brit kutatĂłk több mint 150 ember-állat hibrid embriĂłt hoztak lĂ©tre, nem sokan figyeltek fel:
A Daily Mail birtokába kerĂĽlt adatok szerint 155 „kevert”, azaz emberi Ă©s álltai genetikai anyagot is tartalmazĂł embriĂłt hoztak lĂ©tre a 2008-as Emberi Szaporodás Ă©s EmbriolĂłgia TörvĂ©ny hatályba lĂ©pĂ©se Ăłta.
A törvĂ©ny tulajdonkĂ©ppen legalizálta a kĂĽlönbözõ hibridek lĂ©trehozását. Ezek között vannak az emberi spermával megtermĂ©kenyĂtett állati petesejtek vagy a cybridek is, amelyeknĂ©l emberi nukleuszt ĂĽltetnek egy állati sejtbe.
A Slate pedig a következõ „ĂşjĂtásokrĂłl” számolt be nĂ©hány hete:
NemrĂ©giben kĂnai tudĂłsok emberi tejproteinbõl származĂł gĂ©neket ĂĽltettek egy egĂ©r gĂ©nállományába, de azĂłta már egĂ©sz kecskecsordákat tenyĂ©sztettek ki, amelyek humanizált tejet adnak. Eközben a Michigan Egyetem kutatĂłi olyan mĂłdszert fejlesztetek ki, amivel emberi vĂ©gbĂ©l zárĂłizmot ĂĽltethetnek egerekbe, hogy hatĂ©konyabb kezelĂ©st találjanak az inkontinenciára. Más orvosok pedig azon dolgoznak, hogy humanizált immunrendszerrel ellátott állatokat hozzanak lĂ©tre, az HIV vakcinák kĂsĂ©rleteihez.
Íme néhány további példa a tudomány egyvelegeibõl:
• Emberi sejteket tartalmazĂł nyĂşl petesejt,
• Emberi vĂ©rrel rendelkezõ sertĂ©s,
• Emberi májjal rendelkezõ birka,
• Emberi sejteket tartalmazĂł tehĂ©n petesejt,
• Macska-ember hibrid protein
És ezek csupán azok a projektek, amikrõl tudunk. Vajon milyen beteg kĂsĂ©rletek folyhatnak, amik nem publikusak?
Olyan korban Ă©lĂĽnk, amelyben a gĂ©nmĂłdosĂtás elõtt állĂł lehetõsĂ©gek határtalanok, de pusztán azĂ©rt, mert az ember kĂ©pes valamire, mĂ©g nem jelenti azt, hogy meg is kell valĂłsĂtani.
A „Hibrid” cĂmĂ» film megkĂsĂ©relte bemutatni az Ăşj, rĂ©szben emberi Ă©letformák lĂ©trehozásának veszĂ©lyeit. Vajon milyen lĂ©lek lakozik egy se nem teljesen emberi se nem teljesen állati lĂ©nyben?
Pandora szelencéjét felnyitották. A világ egy furcsa hely lett és csak sejteni lehet, hogy mi következik még.
Hozzászólások
Oldal: 1 / 3: 123
#1 |
pozor124
- 2013. július 31. 21:43:47
#2 |
pozor124
- 2013. július 31. 21:55:55
#3 |
monguzking
- 2013. július 31. 22:25:17
#4 |
talpi
- 2013. július 31. 22:54:41
#5 |
GERRY
- 2013. július 31. 23:07:20
#6 |
pozor124
- 2013. július 31. 23:58:03
#7 |
pozor124
- 2013. augusztus 01. 01:35:17
#8 |
pozor124
- 2013. augusztus 01. 01:49:07
#9 |
Laci45
- 2013. augusztus 01. 03:18:02
#10 |
Klotild
- 2013. augusztus 01. 06:24:33
Oldal: 1 / 3: 123
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.